Úvod » OBLEČENIE PRE CHLAPOV » Kraťasy

Tričko vysokej gramáže, vyrobené zo 100% bavlny. Vzadu na chrbte a vpredu v spodnej časti potlač loga AngryTura v podobe bleskov. Tričko kvalitné, pohodlné a dobre sa nosí.  
naša cena 15,00 EUR

TM 002
skladom

Pekné a kvalitné tričká značky AngryTuta. 100% Marocká bavlna. Tričká sú potlačené motívom menom Kôš. Originál maľby sa nachádza v pohostinstve Martiner PUB vo Veľkom Krtíši. Je to náš najpredávanejší kúsok. Kúpu určite neoľutujete. Tričká sú dostupné v olivovej a v hnedej farbe.    
naša cena 18,00 EUR

TM 005
skladom
top produkt

Pekné a kvalitné tričká značky AngryTuta. 100% Marocká bavlna. Tričká sú potlačené motívom menom Kôš.Originál maľby sa nachádza v pohostinstve Martiner PUB vo Veľkom Krtíši. Je to náš najpredávanejší kúsok. Kúpu určite neoľutujete. Tričká sú dostupné v olivovej a v hnedej farbe. Veľkosť: M,L,XL,XXL                                                         
naša cena 18,00 EUR

TM 004
skladom
top produkt

TM 003
IHLY I LG
Veľmi kvalitné tričko vyrobené zo 100% bavlny. Materiál je veľmi pevný. Vzadu na chrbte je veľká potlač s maľbou menom ihly. Vpredu je malé logo AngryTuta. Tričko grafitovej farby (oceľová). Maľba použitá na grafiku sa nachádza v pohostinstve Martiner Pub vo Veľkom Krtíši. Jej rozmery sú cca 2x2 metra. klobúk dole maestro Peťko Rebroš.  
bežná cena 18,00 EUR
naša cena 15,00 EUR

TM 003
skladom
novinka
top produkt

 

OBLEČENIE PRE CHLAPOV / Kraťasy


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Kťasy AT
 

naša cena 29,00 EUR

skladom
novinka

Y2UwZjM